איפה הכי כדאי לקנות פאה?

בשוק הישראלי קיים ביקוש רב לפאות. למרות שמזג האוויר הישראלי לא עושה חיים קלים לאלו החובשות פאות, עדיין מדובר בכיסוי ראש שימושי ומבוקש בקרב נשים רבות. בעיקר אלה הן נשים מהמגזר הדתי והחרדי שרוצות להישאר במראה טבעי אך עדיין לכסות את שיער ראשן כפי שדורשת ההלכה.

הבחירה בפאה מתאימה היא לא בחירה קלה וחשוב להכיר את האפשרויות השונות.

רכישת פאה היא לא עניין של מה בכך ולרוב מדובר בהוצאה יקרה שמסתכמת באלפי שקלים. על כן, חשוב לבדוק היטב לפני שפונים אל חנות זו או אחרת על מנת שהבחירה תיעשה בחכמה והפאה תהיה מושלמת מכל הבחינות.

פאות הכי טובות זה פאות דידי

אישה שרוצה להתאים לעצמה פאה כלבבה, מוזמנת לפנות אל פאות דידי. בפאות דידי קיים מבחר עצום של פאות כאשר כל אחת יכולה למצוא לעצמה את המענה המתאים לה. כיום מבקשות רוב רובן של הנשים כי הפאה שלהן תהיה פאה מותאמת אישית עבורן. הן לא רוצות לקנות מוצר מוכן מהמדף. האמת היא שאפשר להבין אותן. לכל אחת המבנה הייחודי שלה והפאה שהיא רוצה לקבל בסופו של תהליך. ואכן אנחנו עדים לכך כי כיום רוב הנשים מבקשות פאות קאסטם.

פאות קאסטם אלו הן פאות בהתאמה אישית. לפני שמתחילים להרכיב את הפאה לוקחים מידות מדויקות של הלקוחה על מנת שהפאה 'תשב' היטב ותתאים באופן מדויק לראש. מובן שמדובר בתהליך ארוך ומורכב. אך בפיאות דידי מפתיעים את הלקוחות עם אפשרות של הכנת פאה תוך 48 שעות בלבד! (תלוי בעומס) הפיאות מיצורות במקום.

ממה מיוצרת הפאה?

למעשה ניתן לייצר פאות בעזרת שיער מסוגים שונים. יש את השיער הסינטטי ויש את השיער הטבעי. בתוך כל אחת מהקטגוריות יש גם כן הרבה איכויות. יש שיער איכותי ויקר ויש שיער זול.  השיער האסייתי או השיער המונגולי נחשבים לסוגי שיער זולים והכי פחות איכותיים. המחיר שלהם כמובן יהיה בהתאם אך גם המראה שיתקבל לאורך זמן יהיה כזה…

לעומת זאת יש את השיער האיכותי והיקר שבהחלט מוכיח את עצמו לאורך זמן. הפאות מהשיער היקר נראות יפה גם לאחר זמן והן נשמרות היטב.

שיער רוסי זה השיער שנחשב כשיער הכי איכותי והוא משמש מאוד בתעשיית הפאות. יש גם שיער ברזילאי שנחשב כאיכותי מאוד וגם השיער הזה נותן מענה מושלם לאורך ימים. יש לשים לב לאפשרות של סקין שמעניק מראה דמוי קרקפת בין חיבורי השיער לרשת הפאה.

פאות קונים אצל המומחים

היות ופאה הוא מוצר כל כך משמעותי, מוצר שמשלמים עליו לא מעט, הרי שממש לא נוכל להרשות לעצמנו להיכנס אל כל חנות מזדמנת וליטול את המוצר הראשון שנפגוש על המדף… הפאה אמורה להיות נוחה לחבישה, היא אמורה להתאים לתווי הפנים וכמובן למצוא חן בעיני הלקוחה. מדובר בשילוב שלא כל אחד יודע ליצור אותה.

בדיוק מסיבה זו חשוב כל כך לפנות אל אנשי מקצוע העוסקים בתחום הפאות והם רכשו ניסיון עשיר בייצור והתאמת פאות לנשים. כי תפירת פאות זו אומנות.

רק כך ניתן יהיה להגיע לתוצאה המושלמת.

פאות דידי – כל מה שקשור לפאות תחת קורת גג אחת!

בפאות דידי תוכל כל לקוחה למצוא את הפאה שתענה על שורת הדרישות שלה. כי בפאות דידי משקיעים בכל לקוחה כדי שהיא תהיה מרוצה ותרגיש טבעית ם הפאה ותראה מצויין וכמובן תקבל ביטחון עצמי עם הפאה.

מלבד זאת  מציעים בפאות דידי גם את האפשרות של תיקון פאה הוספת שיער וכדומה, והכול במומחיות ובאומנות הידועה של הצוות המקצועי.

חשוב לדעת –

  • פאות דידי הם היחידים שנותנים שנתיים אחריות לפאות.

  • המקום נגיש לבעלי צרכים מיוחדים.

  • ניתן לשלם בכל אמצעי התשלום ובנוסף יש אפשרות לפריסה של עד 24 תשלומים ללא ריבית ע"י אשראי חוץ בנקאי.

פאות בירושלים זה סלון פאות דידי. למי שמחפשת פאה יוקרתית, פאה איכותית פאה מבית טוב, עם אחריות לאורך זמן.

 

ליצירת קשר נא חייגי 1700554243 מייל bydeedeewigs@gmail.com

כתובת: שאולזון 49 ירושלים

 
כל הזכויות שמורות לדידי לוריא בע"מ, אין אישור להעתיק או להשתמש במאמר זה ללא אישור בכתב מהחברה